Vacu
Vacufit active pro, vacu fit eliptical, vacu line to  urządzenia treningowe składające się z bieżni lub stepera zamkniętego w kapsule z podciśnieniem.

Dzięki wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne spala się czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową (niż ćwicząc w tradycyjny sposób, inny niż na Vacufit vaculine ) zwłaszcza w częściach ciała: brzuch , uda, pośladki.

Ponad 90% użytkowników straciło po 20  treningach do 30 cm  na obwodzie ciała (uda, pośladki, brzuch) ćwicząc na Vacufit vacu line. Efekty są szybko widoczne i utrzymują się przez wiele miesięcy. To duża zaleta ćwiczeń na urządzeniach typu Vacu.  

Ćwiczenia naVacu fit active prosą obecnie najbardziej skuteczną metoda w walce z cellulitem i dają pewność całkowitego sukcesu, pod warunkiem, poddania się odpowiedniej ilości treningów, zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu.
Cellulit zniknął u 77% użytkowników urządzeń Vacu

Skuteczność działania Vacufit, vacu line opiera się na wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia, które poprawia krążenie krwi i limfy powodując skuteczniejsze odprowadzanie produktów złej przemiany materii.   
Wytwarzane w urządzeniu Vacufit vacu line podciśnienie jest absolutnie niegroźne dla organizmu, pod warunkiem stosowania się do zaleceń podczas treningu.

Jak to działa
Osoba ćwicząca na Vacufit vacu line wchodzi do kapsuły podciśnieniowej sięgającej do pasa, zakłada na brzuch pas uszczelniający wykonany z neoprenu, drugi koniec pasa nałożony zostaje na kołnierz urządzenia Vacu fit vacu line - dzięki czemu uzyskujemy całkowitą izolację dolnych części ciała od warunków zewnętrznych. Po ustawieniu odpowiedniego dla ćwiczącego programu włączany pompę próżniową. Po chwili stabilizuje się w komorze ciśnienie, ćwiczący uruchamia bieżnię i rozpoczyna trwający 30 minut trening na Vacufit active pro, vacu fit eliptical, vacu line

         Podczas pracy w każdych warunkach mięśnie zużywają energię. Czerpię ją między innymi ze spalania tkanki tłuszczowej po rozłożeniu jej na wolne kwasy tłuszczowe. Komórki tłuszczowe zlokalizowane są w organizmie człowieka w różnych miejscach, jednak nie wszystkie z nich  w równym stopniu dostępne są dla pracującej muskulatury. Tkanka tłuszczowa, która jest w danym momencie najlepiej ukrwiona wykorzystywana jest przez mięśnie do uzyskania energii. Dzieje się tak dlatego, że substancje odżywcze i tlen dla komórek mięśniowych przenoszone są drogą krwionośną. Pokłady tłuszczu zlokalizowane u kobiet w rejonie brzucha, ud i pośladków z powodu słabego ukrwienia nie są rozpoznawalne przez mięśnie jako źródło energii.
Przyczyną złego ukrwienia jest grubsza niż w innych obszarach ciała warstwa tłuszczu i cellulit.

Dzięki efektowi ssania w urządzeniach Vacufit vaculine poprawia się ukrwienie w miejscu działania podciśnienia czyli od pasa w dół - powoduje to spalanie tłuszczu zmagazynowanego właśnie w tych  miejscach. Ćwiczący uzyskuje rewelacyjne efekty odchudzania, znika cellulit, a skóra staje się jędrniejsza - tak działa Vacufit, vacu line    

Efekty działania Vacu fit active pro, vacu fit eliptical, vacu line

 • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej - zwłaszcza na brzuchu, udach i pośladkach
 • eliminacja cellulitu
 • spadek wagi ciała - nawet do 10 kg w ciągu 6- ciu tygodni
 • poprawa cyrkulacji krwi i limfy
 • jędrniejsza skóra
 • długotrwałe rezultaty
 • korzystne samopoczucie, wzrost witalności i kondycji fizycznej

 

Jak ćwiczyć na Vacu fit vacu line

W zależności od stopnia grubości tkanki tłuszczowej i poziomu rozwoju cellulitu zaleca się od 10 do 30 treningów na Vacu fit, vacu line. Treningi powinny odbywać się co 2 lub 3 dni.

Czas trwania treningu - 30 min. z podziałem na 3 fazy:

 • pierwsze 5 min. - ustawienie podciśnienia na kilka mbar, organizm dostosowuje sie do podciśnienia
 • stabilizacja  podciśnienia -20 minut treningu zachowując odpowiednie tempo
 • ostatnie 5 min - zmniejszamy ciśnienie aż do pozycji wyjściowej, zakończenie treningu

 

W trakcie treningu puls osoby ćwiczącej powinien utrzymywać się na stałym poziomie i wynosić od 120 do 140 uderzeń na minutę. Wskazane jest również wypicie ok. 0,5l wody by dostarczyć organizmowi niezbędnych bodźców, które efektywniej spalają tkankę tłuszczową.

Dla podtrzymania efektów osiągniętych w trakcie pełnej serii ćwiczeń zaleca się korzystanie z urządzenia Vacu fit, vacu line 1-2 razy w tygodniu.

Przeciwskazania do ćwiczeń w kapsule Vacu fit vacu line

 • zaawansowane choroby serca i układu krążenia
 • cukrzyca
 • epilepsja
 • ciąża
 • miesiączka
 • indywidualne przeciwwskazania medyczne do uprawiania ćwiczeń fizycznych

 

Aby kuracja z Vacu fit vacu line była skuteczniejsza należy:

 • Jeść ok.5 posiłków dziennie: w mniejszych porcjach lecz częściej,  najlepiej posiłki ciepłe (sycą na dłużej), dieta beztłuszczowa, bogata w błonnik ( warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe), ograniczyć spożycie soli
 • duża ilość płynów - wody niegazowanej, naparów ziołowych, herbaty -pomaga oczyszczać organizm z toksyn, osłabia uczucie głodu.
 • Jeść  powoli.
 • Ostatni posiłek około godziny 19.00

 

 


Posiadamy do sprzedania:
- urządzenie z ekspozycji VACUFIT ACTIVE
bieżnia z podciśnieniem - 3-miesiące gwarancji cena 20 900,00 netto
- urządzenie używane VACU LINE
bieżnia z podciśnieniem
cena 18 500,00 netto
- urządzenie używane VACU LINE
rowerek z podciśnieniem
cena 10 500,00 netto