VACUFIT THERMAL

        Jedyni na rynku połączyliśmy ideę ćwiczeń fizycznych na stepperze eliptycznym wraz z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule. Podczas ćwiczeń w Vacu Fit Thermal działające promienniki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra. W urządzeniu zastosowany został system aromaterapii, potęgujący efekty działania oraz nowoczesny układ recyrkulacji powietrza, zdecydowanie podnoszący komfort ćwiczeń.

        Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w elektroniczny system sterowania promiennikami podczerwieni oraz układem aromaterapii, synchronizowany z pracą steppera eliptycznego. W kaspule Vacu Fit Thermal umieszczony został stepper eliptyczny niemieckiej firmy Daum Elektronic. 80 programów steppera oraz 4 programy podciśnienia umożliwiają dostosowanie ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i kondycji klientów. Nowoczesny system hamowania gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Urządzenie wyposażone zostało w czuły pulsometr zakładany na ucho klienta.

WPRAWDZIE NA RYNKU ISTNIEJĄ PODOBNE URZĄDZENIA W OTWARTEJ KAPSULE, ALE PRAWDZIWE EFEKTY MOŻNA UZYSKAĆ WYŁĄCZNIE W SZCZELNIE ZAMKNIĘTEJ KAPSULE, KRTÓRA POTĘGUJE EFEKT SAUNY! NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ OBIETNICOM UZYSKANIA PIĘKNEGO, GŁADKIEGO I SMUKŁEGO CIAŁA BEZ ŻADNEGO WYSIŁKU W OTWARTYM URZĄDZENIU!

* Opcja: Możliwość wybrania dowolnej gamy kolorystycznej kapsuły Oferujemy preferencyjne warunki kredytowe !

 

W zależności od stopnia grubości tkanki tłuszczowej i poziomu rozwoju cellulitu zaleca się od 10 do 30 treningów na Vacu fit, vacu line. Treningi powinny odbywać się co 2 lub 3 dni.

W trakcie treningu puls osoby ćwiczącej powinien utrzymywać się na stałym poziomie i wynosić od 120 do 140 uderzeń na minutę. Wskazane jest również wypicie ok. 0,5l wody by dostarczyć organizmowi niezbędnych bodźców, które ... >>>