VACUFIT ACTIVE PRO

        Profesjonalna kapsuła podciśnieniowa o niewątpliwie ekskluzywnym designie i oryginalnej kolorystyce, wewnątrz której umieszczona została nowoczesna bieżnia produkcji amerykańskiej firmy Vision o mocy 5 KM. Zaawansowana technologicznie bieżnia posiada wzmocnione rolki, ortopedyczną taśmę bieżni oraz 8 elastomerów, które eliminują drgania oraz znacząco odciążają stawy skokowe. Kapsuła posiada wbudowany, nowatorski systemem dwustopniowego chłodzenia, który wpływa na bezawaryjność urządzenia. Najwyższej jakości komputer steruje podciśnieniem, prędkością bieżni oraz 15 stopniowym kątem wzniesienia. Ergonomiczne uchwyty z wbudowanymi pulsometrami dotykowymi umożliwiajacymi kontrolę pulsu podczas ćwiczeń. Urządzenie wyposażone jest w wbudowany licznik czasu pracy, magnetyczny wyłącznik bezpieczeństwa oraz podręczne uchwyty na napoje. Urządzenie Vacu Fit łączy w sobie profesjonalizm, skuteczność działania oraz niesamowity design.
        Jak każde urządzenie Vacu Fit, również model Eliptical wyposażony jest w magnetyczny wyłącznik bezpieczeństwa oraz licznik czasu pracy.

* Opcja: Możliwość wybrania dowolnej gamy kolorystycznej kapsuły
** Opcja: Możliwość zakupu urządzenia z monitorem LCD z napędem DVD
Oferujemy preferencyjne warunki kredytowe!

VACU FIT ELIPTICAL

        To kapsuła wewnątrz której umieszczony został stepper eliptyczny niemieckiej firmy Daum Elektronic. 80 programów steppera oraz 4 programy podciśnienia umożliwiają dostosowanie ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i kondycji klientów. Nowoczesny system hamowania gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Urządzenie wyposażone zostało w czuły pulsometr zakładany na ucho klienta.
        Jak każde urządzenie Vacu Fit, również model Eliptical wyposażony jest w magnetyczny wyłącznik bezpieczeństwa oraz licznik czasu pracy.

* Opcja: Możliwość wybrania dowolnej gamy kolorystycznej kapsuły
Oferujemy preferencyjne warunki kredytowe !

 

W zależności od stopnia grubości tkanki tłuszczowej i poziomu rozwoju cellulitu zaleca się od 10 do 30 treningów na Vacu fit, vacu line. Treningi powinny odbywać się co 2 lub 3 dni.

W trakcie treningu puls osoby ćwiczącej powinien utrzymywać się na stałym poziomie i wynosić od 120 do 140 uderzeń na minutę. Wskazane jest również wypicie ok. 0,5l wody by dostarczyć organizmowi niezbędnych bodźców, które ... >>>